תקנון אתר ותנאי שימוש

תקנון אתר "מתכון מנצח"

1. כללי

ברוכים הבאים לאתר "מתכון מנצח" (להלן: "האתר"). השימוש באתר כפוף לתנאים ולהוראות המפורטים להלן. אנא קראו תנאים אלה בקפידה. השימוש באתר מעיד על הסכמתכם לאמור בתקנון זה.

2. אחריות

2.1 האתר מספק מתכונים שונים לציבור הרחב, אך אינו אחראי על איכות המתכונים או תוצאותיהם. 2.2 האתר אינו מתחייב כי המתכונים יובילו לתוצאה הרצויה או כי הטעמים יצאו טובים. 2.3 המשתמש מכין את המתכונים על אחריותו האישית בלבד. הנהלת האתר אינה אחראית לכל נזק ישיר או עקיף שייגרם כתוצאה מהכנת המתכונים המפורסמים באתר.

3. תוכן שיתופי

3.1 האתר מתבסס על תוכן שיתופי של משתמשים, ולכן ייתכן ויתקלו משתמשים במתכונים דומים באתרים אחרים. 3.2 המתכונים המפורסמים באתר הם בבעלות המפרסמים, אך על המשתמשים להימנע מהפרת זכויות יוצרים של צדדים שלישיים.

4. זכויות יוצרים

4.1 כל הזכויות שמורות לאתר ולמפרסמי המתכונים. 4.2 חל איסור מוחלט להעתיק, לשכפל, לשווק, למכור או להפיץ תכנים מהאתר ללא אישור מפורש ובכתב מהנהלת האתר.

5. מדיניות פרטיות ועוגיות

5.1 האתר משתמש בעוגיות (Cookies) כדי לשפר את חווית הגלישה של המשתמש. 5.2 המידע שנאסף באמצעות העוגיות נשמר במחשב של המשתמש ומשמש למטרות סטטיסטיות ושיפור השירותים באתר. 5.3 המשתמש יכול לנהל את העדפות העוגיות דרך הדפדפן שלו.

6. הגבלת אחריות

6.1 הנהלת האתר אינה אחראית לכל נזק ישיר, עקיף, מקרי, מיוחד או תוצאתי שייגרם למשתמש או לכל צד שלישי כתוצאה מהשימוש באתר או מהכנת המתכונים המפורסמים בו. 6.2 המשתמש נושא באחריות הבלעדית לכל שימוש שהוא עושה במתכונים ובמידע המפורסם באתר.

7. שינויים בתקנון

7.1 הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה בכל עת וללא הודעה מוקדמת. 7.2 השינויים ייכנסו לתוקף מיד עם פרסומם באתר.

8. יצירת קשר

לשאלות, הערות או בקשות נוספות ניתן לפנות להנהלת האתר באמצעות דף יצירת הקשר שבאתר.

בהכנסת תכנים לאתר ושימוש בו, המשתמש מסכים לכל האמור לעיל ומתחייב לפעול בהתאם לתנאי תקנון זה.

Scroll to Top